Matexi jest największym belgijskim deweloperem mieszkaniowym. Firma istnieje od 1945 roku i od tego czasu stworzyła wymarzone domy dla ponad 80 000 klientów. Połączenie wnikliwej analizy, doskonałego przygotowania projektów i bogatego doświadczenia sprawia, że idealnie dopasowuje swoje budynki do otoczenia.

Inwestycje Matexi

Kolska od Nowa :)
Kolska od Nowa :)

Nowoczesne osiedle w doskonałej lokalizacji, dynamiczny koncept architektoniczny o niskiej, designerskiej zabudowie.

Zobacz więcej
Człuchowska Bemowo
Człuchowska Bemowo

Druga inwestycja Matexi Polska na Bemowie. Łączy w sobie kameralność, bliskość terenów zielonych oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Zobacz więcej
Księżycowa 60
Księżycowa 60

Budynek zlokalizowany na styku Bielan i Bemowa, zaprojektowany w stonowanej stylistyce doskonale wpisującej projekt w istniejącą przestrzeń i zabudowę okolicy.

Zobacz więcej
Staffa 9
Staffa 9

Budynek w doskonałej lokalizacji – z dala od hałaśliwych ulic, blisko infrastruktury komunikacyjnej (metro, tramwaj, autobus) i terenów zieleni wzbogaconych o szkoły i przedszkola.

Zobacz więcej
Na Romera
Na Romera

Inwestycja usytuowana u zbiegu ulic Romera i Surowieckiego blisko stacji metra Ursynów oraz Stokłosy. Połączenie nowoczesności i kameralnego charakteru w niskiej zabudowie, której dopełnieniem...

Zobacz więcej
Słodowiec Park
Słodowiec Park

Inwestycja usytuowana u zbiegu ulic Magiera i Duracza, zaledwie kilka minut spacerem od stacji metra Słodowiec.

Zobacz więcej
Górce 142
Górce 142

Kameralny projekt charakteryzujący się nowoczesną, minimalistyczną architekturą, wyróżniającą się na tle sąsiednich budynków. Górce.142 to pierwszy projekt w polskim portfolio Matexi.